Produkty
Novinky
CIT Reader 7.1
Vydán update CIT Readeru 7.1. Opravuje postupnou fragmentaci adresního prostoru při syntéze velkých textů u interních hlasů.

Callhunter 5.1
New! Byla vydána přelomová verze Callhunteru 5.1! Nová verze Callhunteru přináší razantní zlepšení v oboru detekce hovoru a to i pro starší typy odbočovačů. Obsahuje webové rozhranní pro práci s nahrávkami i bez použ...pokračovat

Kontaktní list - NOVÉ !
Kontaktní list je databáze telefonních kontaktů, kterou je možné jednoduše udržovat a sdílet.

Profil společnosti CIT.CZ

Přinášíme komplexní řešení hlasových, faxových a sms služeb, bez kterých se dnes neobejde většina společností. Vše od jednoho spolehlivého dodavatele.

Nedílnou součástí více než 19-ti leté praxe našich pracovníků jsou dodávky z oboru telekomunikací a to především hlasové systémy IVR, Nahrávání hovorů, Hlasová pošta, Automatická spojovatelka, Faxový server, SMS server, integrace syntézy a rozpoznávání hlasu.

Dále se specializujeme na implementaci profesionálního komunikačního serveru (SVV), jeho úkolem je ve velmi krátkém čase předávat informace zvoleným osobám, formou hlasu, emailu, sms, pageru a faxu.

Naše firma nabízí vývoj SW na přání zákazníka. V nedávné době jsme vyvinuli pro Armádu slovenské republiky moduly pro Štábní informační systém.

Ochrana investic v produktech CIT.CZ® je zaručena přenositelností mezi IP, analogovou a digitální platformou.

Cílem společnosti CIT.CZ® je nadále pokračovat v dosavadní orientaci na několik vybraných, vysoce specializovaných oblastí, ve kterých poskytuje komplexní soubor kvalitních služeb.

    


© CIT.CZ spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.