E-shop information
Dear customers,
You are entering the instruction section of our electronic shop. These instructions should help you, not only with shopping, but with total orientation. If you are visiting us for the first time, these instructions should be your starting point where you will find all of the basic information relating to payment, guarantees, shipping methods and everything else that you would like to ask about in relation to internet shopping. If you do have any further questions, send them to e-Shop .
Yours eSHOP CIT.CZ
How to proceed with purchasing?
Possible methods of payment and postal charges
Delivery times
Period of guarantee
How do we protect your privacy?
Support (FAQ)

Basket
Items count: 0

View basket

Callhunter 5.3

Popis produktu | Koupit | Specifikace | Stažení produktu | Upgrade | Trial Verze !


Levnější varianty pro digitální a IP telefony - výprodej (lokální verze)

MIC USB: Cena dohodou
Odbočovač zapojený mezi telefon a sluchátko. Použitelný pro všechny druhy telefonních přístrojů (Analog, digital, IP) které mají připojeno sluchátko pomocí kabelu. Je ideální volbou pokud nepožadujete přehrání zvuku nebo hlášky do probíhajícího hovoru. Podporuje monofonní záznam zvuku.
MIC SB: Cena dohodou
Tento odbočovač je levnější alternativou odbočovače MIC USB. Oproti odbočovači MIC USB vyžaduje ke své funkci zvukovou kartu se vstupem LINE IN. Poskytuje monofonní záznam zvuku bez balance hlasitosti mezi účastníky. Podporuje detekci v závislosti na úrovni nahrávaného zvuku, a může mírně ovlivnit hlasitost hovoru ve sluchátku.
MIC USB A: Cena dohodou
Odbočovač zapojený mezi telefon a sluchátko. Použitelný pro všechny druhy telefonních přístrojů (Analog, digital, IP) které mají připojeno sluchátko pomocí kabelu. Rozsah funkcí je totožný s modelem MIC USB, navíc umožňuje přehrání upozornění do probíhajícího hovoru.

Levnější varianty pro analogové linky - výprodej (lokální verze)

LINE USB: Cena dohodou
Odbočovač zapojený mezi telefonní ústřednu a analogový telefon. Tento odbočovač využijete především když potřebujete nahrávat telefonní hovory přímo u ústředny, nebo pokud má telefon bezdrátové sluchátko, a nepotřebujte přehrání hlášky o nahrávání hovoru.
LINE USB + LINE A SB: Cena dohodou
Kombinace produktu LINE USB se slučovačem signálu analogové telefonní linky a výstupem zvukové karty počítače. Tato kombinace produktů umožňuje nahrávat hovory na analogové lince s přehráním upozornění do probíhajícího hovoru. Slučovač LINE A SB potřebuje ke svému provozu zvukovou kartu.
LINE USB + LINE A USB: Cena dohodou
Kombinace produktu LINE USB se slučovačem signálu analogové telefonní linky a výstupem USB (zvukové karty integrované do slučovače). Tato kombinace produktů umožňuje nahrávat hovory na analogové lince s přehráním upozornění do probíhajícího hovoru.

Nová generace      Schéma zapojení      Zapojení podle typu linky


Text To Speech, Screen Magnifier | Callhunter

© CIT.CZ spol. s r.o. All rights reserved.