Produkty
Novinky
CIT Reader 7.1
Vydán update CIT Readeru 7.1. Opravuje postupnou fragmentaci adresního prostoru při syntéze velkých textů u interních hlasů.

Callhunter 5.1
New! Byla vydána přelomová verze Callhunteru 5.1! Nová verze Callhunteru přináší razantní zlepšení v oboru detekce hovoru a to i pro starší typy odbočovačů. Obsahuje webové rozhranní pro práci s nahrávkami i bez použ...pokračovat

Kontaktní list - NOVÉ !
Kontaktní list je databáze telefonních kontaktů, kterou je možné jednoduše udržovat a sdílet.

Novinky

CIT Reader 7.1
Vydán update CIT Readeru 7.1. Opravuje postupnou fragmentaci adresního prostoru při syntéze velkých textů u interních hlasů.

Callhunter 5.1
New! Byla vydána přelomová verze Callhunteru 5.1! Nová verze Callhunteru přináší razantní zlepšení v oboru detekce hovoru a to i pro starší typy odbočovačů. Obsahuje webové rozhranní pro práci s nahrávkami i bez použití centrálního serveru, a spoustu drobných vylepšení, například možnost ovládat nahrávání externím nožním spínačem.

Kontaktní list - NOVÉ !
Kontaktní list je databáze telefonních kontaktů, kterou je možné jednoduše udržovat a sdílet.

CIT komunikační tabulka - NOVÉ !
Komunikační tabulka je pomůcka pro nemluvící, umožňující komunikovat pomocí obrázků, které následně přehrává elektronický hlas.

CIT Zvětšovač - NOVÉ !
Zvětšovač obrazovky usnadní práci slabozrakým s počítačem. Najednou je vše dostatečně velké. Nový produkt!

CIT Reader 6 - nová verze
K dispozici je program ve verzi 6, nové vlastnosti vyzkoušejte v trial verzi.

CIT Office 7 Demo
Vyzkoušejte řešení CIT Office zdarma pomocí protokolu SIP.

CIT Reader 5 - nová verze programu
CIT Reader 5 přináší mnoho vylepšení, především optimalizace pro ovládání pomocí odečítačů obrazovky. K dispozici je trial verze na 14 dní. Pro seznam změn rozklikněte tuto novinku

CIT Reader - Nová verze 4.4 !
Nová verze programu přináší především novou podobu trial verze, nyní si můžete plnou verzi na 14-dní zdarma vyzkoušet (získejte zde) Program obsahuje drobná vylepšení a opravy.

Nová verze CIT Reader 4.2
Program nyní umožňuje nastavovat rychlost a frekvenci čtení. Doplněna je podpora ukládání do formátu MP3 a kontrastní velikostně nastavitelná verze ovládacího panelu.

Nový produkt CIT Reader 4.0
CIT Reader je nástupcem programů CIT Mail a Word Reader. Obsahuje rozšířené možnosti pro ozvučení počítače pomocí syntézy hlasu (TTS). Vice informací

Nová verze zařízení Callhunter®
Callhunter pro snadné nahrávání telefonních hovorů ve verzi 2.2 přináší kromě minoritních úprav podporu operačního systému Windows 7. stahujte zde

Nová verze WORD a MAIL Readera
Přidána podpora operačního systému Windows Vista a Office 2007. Nová verze je volně ke stažení v sekci E-shop. Pro stávající zákazníky je nová verze zdarma.

Justiční palác Praha
Dodali jsme technologii pro nový Justiční palác na Míčánkách. Součástí dodaného velkokapacitního hlasového systému jsou aplikace Hlasové pošty, Faxserveru a Automatické spojovatelky. Systémy pracují na průmyslových PC v celkové konfiguraci 72 připojených linek.

SMS Server
Nabízíme SMS server pro SMS komunikaci z prostředí Microsoft Outlooku. Systém umožňuje pohodlné odesílání SMSek z prostředí, které uživatel důvěrně zná, včetně potvrzení doručení zprávy a také zpětný přijem odpovědi do Outlooku odpovídajícího uživatele. Pro více informací volejte nebo mailujte na náše obchodní oddělení: +420 283 890 777, nabidky.

Hlasový systém v AAA Auto Praha
Společnost AAA Auto Praha si vybrala pro potřeby svého telemarketingového oddělení hlasový systém CIT Office. Zástupci zákazníka ocenili především profesionální prostředí pro následnou práci s pořízenými daty a také vstřícnost a průžnost dodavatele při řešení a implementaci zákaznických úprav.

Balík řešení!
Balík nových funkcí přesvědčil pracovníky Jihočeské plynárenské o výhodnosti upgrade hlasového systému.
Zákazník získal novou verzi hlasové pošty s připojením na email a čtením emailu, Automatickou spojovatelku v prostředí VISUAL KIRKE s technologií rozpoznání řeči, kterou zákazník využívá pro interní přepojení zaměstnanců, kdy po dovolání se na snadno zapamatovalné číslo, stačí jen vyslovit jméno pracovníka, se kterým chcete hovořit a systém na něj ihned přepojí. Informační centrum v prostředí VISUAL KIRKE na míru podle požadavků zákazníka pro poskytování informací o cenách a dodávkách zemního plynu, Faxserver s připojením do emailu pro zjednodušení práce s hromadným faxováním.
Instalace systémů na JČP je dalším příkladem výhodnosti komplexního řešení CIT Office!

Informační linka o ptačí chřipce
Společnost CIT.CZ, spol. s r.o. je dodavatelem technologie pro Informační linku o ptačí chřipce.
Linku provozovuje Ministerstvo zemědělství, které se obrátilo na CIT.CZ, spol. s r.o. jako na spolehlivého a stabilního partnera, který je schopen pružně reagovat na požadavky zákazníků.
CIT.CZ dodal technologii během 2 dnů a od 17.3.2006 se tak mohou občané bezplatně informovat na telefonním čísle 800 100 415 na důležité skutečnosti týkající se této nemoci.

© CIT.CZ spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.