Produkty
Novinky
Callhunter 5.4
Přizpůsobení chování dočasného úložiště pro operační systém MS Windows 10 po updatu.

Kontaktní list - Mitel + MXOne
Přidána přímá podpora zobrazení jména na pro telefony výrobce Mitel (dříve Aastra). Podpora automatického exportu názvů lokálních poboček přímo do ústředny MXone.

Callhunter SP1 ver. 5.3
Opravuje především přehrávání záznamů pomocí prohlížeče Chrome, a problém se startem programu po restratu počítače.

Novinky

Callhunter 5.4
Přizpůsobení chování dočasného úložiště pro operační systém MS Windows 10 po updatu.

Kontaktní list - Mitel + MXOne
Přidána přímá podpora zobrazení jména na pro telefony výrobce Mitel (dříve Aastra). Podpora automatického exportu názvů lokálních poboček přímo do ústředny MXone.

Callhunter SP1 ver. 5.3
Opravuje především přehrávání záznamů pomocí prohlížeče Chrome, a problém se startem programu po restratu počítače.

CIT Reader 7.1
Vydán update CIT Readeru 7.1. Opravuje postupnou fragmentaci adresního prostoru při syntéze velkých textů u interních hlasů.

Callhunter 5.1
New! Byla vydána přelomová verze Callhunteru 5.1! Nová verze Callhunteru přináší razantní zlepšení v oboru detekce hovoru a to i pro starší typy odbočovačů. Obsahuje webové rozhranní pro práci s nahrávkami i bez použití centrálního serveru, a spoustu drobných vylepšení, například možnost ovládat nahrávání externím nožním spínačem.

Kontaktní list - NOVÉ !
Kontaktní list je databáze telefonních kontaktů, kterou je možné jednoduše udržovat a sdílet.

CIT komunikační tabulka - NOVÉ !
Komunikační tabulka je pomůcka pro nemluvící, umožňující komunikovat pomocí obrázků, které následně přehrává elektronický hlas.

CIT Zvětšovač - NOVÉ !
Zvětšovač obrazovky usnadní práci slabozrakým s počítačem. Najednou je vše dostatečně velké. Nový produkt!

CIT Reader 6 - nová verze
K dispozici je program ve verzi 6, nové vlastnosti vyzkoušejte v trial verzi.

CIT Office 7 Demo
Vyzkoušejte řešení CIT Office zdarma pomocí protokolu SIP.

CIT Reader 5 - nová verze programu
CIT Reader 5 přináší mnoho vylepšení, především optimalizace pro ovládání pomocí odečítačů obrazovky. K dispozici je trial verze na 14 dní. Pro seznam změn rozklikněte tuto novinku

CIT Reader - Nová verze 4.4 !
Nová verze programu přináší především novou podobu trial verze, nyní si můžete plnou verzi na 14-dní zdarma vyzkoušet (získejte zde) Program obsahuje drobná vylepšení a opravy.

Nová verze CIT Reader 4.2
Program nyní umožňuje nastavovat rychlost a frekvenci čtení. Doplněna je podpora ukládání do formátu MP3 a kontrastní velikostně nastavitelná verze ovládacího panelu.

Nový produkt CIT Reader 4.0
CIT Reader je nástupcem programů CIT Mail a Word Reader. Obsahuje rozšířené možnosti pro ozvučení počítače pomocí syntézy hlasu (TTS). Vice informací

Nová verze zařízení Callhunter®
Callhunter pro snadné nahrávání telefonních hovorů ve verzi 2.2 přináší kromě minoritních úprav podporu operačního systému Windows 7. stahujte zde

Nová verze WORD a MAIL Readera
Přidána podpora operačního systému Windows Vista a Office 2007. Nová verze je volně ke stažení v sekci E-shop. Pro stávající zákazníky je nová verze zdarma.

Justiční palác Praha
Dodali jsme technologii pro nový Justiční palác na Míčánkách. Součástí dodaného velkokapacitního hlasového systému jsou aplikace Hlasové pošty, Faxserveru a Automatické spojovatelky. Systémy pracují na průmyslových PC v celkové konfiguraci 72 připojených linek.

SMS Server
Nabízíme SMS server pro SMS komunikaci z prostředí Microsoft Outlooku. Systém umožňuje pohodlné odesílání SMSek z prostředí, které uživatel důvěrně zná, včetně potvrzení doručení zprávy a také zpětný přijem odpovědi do Outlooku odpovídajícího uživatele. Pro více informací volejte nebo mailujte na náše obchodní oddělení: +420 283 890 777, nabidky.

Hlasový systém v AAA Auto Praha
Společnost AAA Auto Praha si vybrala pro potřeby svého telemarketingového oddělení hlasový systém CIT Office. Zástupci zákazníka ocenili především profesionální prostředí pro následnou práci s pořízenými daty a také vstřícnost a průžnost dodavatele při řešení a implementaci zákaznických úprav.

Balík řešení!
Balík nových funkcí přesvědčil pracovníky Jihočeské plynárenské o výhodnosti upgrade hlasového systému.
Zákazník získal novou verzi hlasové pošty s připojením na email a čtením emailu, Automatickou spojovatelku v prostředí VISUAL KIRKE s technologií rozpoznání řeči, kterou zákazník využívá pro interní přepojení zaměstnanců, kdy po dovolání se na snadno zapamatovalné číslo, stačí jen vyslovit jméno pracovníka, se kterým chcete hovořit a systém na něj ihned přepojí. Informační centrum v prostředí VISUAL KIRKE na míru podle požadavků zákazníka pro poskytování informací o cenách a dodávkách zemního plynu, Faxserver s připojením do emailu pro zjednodušení práce s hromadným faxováním.
Instalace systémů na JČP je dalším příkladem výhodnosti komplexního řešení CIT Office!

Informační linka o ptačí chřipce
Společnost CIT.CZ, spol. s r.o. je dodavatelem technologie pro Informační linku o ptačí chřipce.
Linku provozovuje Ministerstvo zemědělství, které se obrátilo na CIT.CZ, spol. s r.o. jako na spolehlivého a stabilního partnera, který je schopen pružně reagovat na požadavky zákazníků.
CIT.CZ dodal technologii během 2 dnů a od 17.3.2006 se tak mohou občané bezplatně informovat na telefonním čísle 800 100 415 na důležité skutečnosti týkající se této nemoci.

© CIT.CZ spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.