E-shop information
Dear customers,
You are entering the instruction section of our electronic shop. These instructions should help you, not only with shopping, but with total orientation. If you are visiting us for the first time, these instructions should be your starting point where you will find all of the basic information relating to payment, guarantees, shipping methods and everything else that you would like to ask about in relation to internet shopping. If you do have any further questions, send them to e-Shop .
Yours eSHOP CIT.CZ
How to proceed with purchasing?
Possible methods of payment and postal charges
Delivery times
Period of guarantee
How do we protect your privacy?
Support (FAQ)

Basket
Items count: 0

View basket

Callhunter 5.3

Popis produktu | Koupit | Specifikace | Stažení produktu | Upgrade | Trial Verze !


Callhunter - nová generace

Nová verze Callhunteru přináší razantní zlepšení v oboru detekce hovoru a to i pro starší typy odbočovačů. Pro cenově zvýhodněný upgrade softwaru klikněte zde.

Síťová verze programu Callhunter umožňuje uložení nahrávky na centrální server CIT Office v síti, což dovoluje definovat přístupová práva, pravidla záznamů, a archivaci. Lokální verze umožňuje ukládat nahrávky pouze na lokální počítač.

Lokální verze
Síťová verze - PRO
Buy 7 720 Kč VAT included
( 6 380 Kč without VAT )
Buy 11 640 Kč VAT included
( 9 620 Kč without VAT )

Nedílnou součástí Callhunteru je univerzální odbočovač nové generace který podporuje všechny druhy telefonních přístrojů (Analog, digital, IP) které mají připojeno sluchátko pomocí kabelu, nebo přímo analogovou telefonní linku. Ve všech případech podporuje přehrání zvuku nebo hlášky do probíhajícího hovoru.


Levnější varianty      Schéma zapojení      Zapojení podle typu linky


Text To Speech, Screen Magnifier | Callhunter

© CIT.CZ spol. s r.o. All rights reserved.